– Opieka osób starszych

71 712 88 66

Wasze zdanie o Proseca


Uważam,że jesteście Państwo jedną z lepszych firm na rynku..Współpracuję z Wami od dwóch lat i o całym zespole mogę mówić w samych "superlatywach". Chciałabym wyróżnić i tym oto wpisem podziękować Paniom z którymi miałam nieco dłuższy kontakt :P.Katarzynie Woszczyk, P.Ninie Małeckiej i obecnie współpracuję z P.Patrycją Szymańską. Życzliwość, sympatia, prawdomówność, kompetencja takie oto pozytywne cechy charakteru posiadają wymienione przeze mnie Panie. Serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym
 

Zosia
Z czystym sumieniem chciałabym polecić firmę Proseca. Jestem opiekunką od 7 lat. Pracowałam przez różne firmy, aczkolwiek ta okazała się najlepsza. Same zadzwońcie i sprawdźcie co proponują. Z panią Katarzyną i jej współpracownikami jest znakomity kontakt, jeżeli Wam coś nie odpowiada, zawszę znajdą rozwiązanie, tak teraz jest u mnie.
 

Małgorzata S.
Firma Proseca z Wrocławia charakteryzuje się profesjonalizmem na każdym poziomie. Rzetelna i zgodna z rzeczywistością informacja o warunkach pracy i zamieszkania, wyczerpujące i prawdziwe dane na temat pacjenta i jego rodziny sprawiają, że opiekun ma poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Pracownicy firmy z pełną życzliwością i zaangażowaniem starają się pomóc i pomagają w niełatwej pracy przy opiece nad osobami starszymi za granicą. Z pełną odpowiedzialnością (doświadczyłem osobiście) polecam.
 

LechTy dla seniora, my dla Ciebie!

Współpracowałeś z Proseca? Wypełnij formularz, napisz o swoich odczuciach i doświadczeniach. Zależy nam na ciągłym rozwoju i zadowoleniu naszych pracowników, dlatego Twoja opinia jest dla nas najważniejsza.

NAPISZ SWOJĄ OPINIĘ!

OPINIA*
PODPIS*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych:TAK w celu prowadzenia aktualnej rekrutacji*

TAK w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji*

TAK w celu otrzymywania newslettera o aktualnych ofertach pracy

Klauzula informacyjna do zgody na przetwarzanie danych ZOBACZ TREŚĆ
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firma PROSECA, nie mam żadnych zastrzeżeń. Firma jest wypłacalna. Jest ze mną w regularnym kontakcie oraz ma bardzo miłych pracowników.
 

Dorota S.
Rzetelna firma godna zaufania. Przemiłe Panie, zawsze służą pomocą. Polecam z czystym sumieniem.
 

Elżbieta K
Jeszcze nie współpracowałam z firmą Proseca, ale zamierzam. Kontakt z pracownikami jest bardzo profesjonalny, życzliwy i głęboko wierzę, że jest to jedna z najlepszych firm. Pracuję w Niemczech 8 lat i znam prace i firmy. nie widzę niczego co mogłoby mnie zaniepokoić.
 

Mira Wiśniewska
Pracuję z tą firmą od niedawna. I co mogę powiedzieć, fajne i dobrane oferty, reakcja w razie problemów, mili pracownicy, którzy służą pomocą. Firma jest wypłacalna. Myślę że dłużej w tej firmie zagoszczę. I mam nadzieję, że dalsza współpraca będzie jak najlepsza. Jedyne co to nie mogę się doczekać na kartę Ekuz i druk A1. Pozdrawiam całą załogę.
 

Marlena J.
Rzeczywiście współpraca wzorowa. Kontakt koordynatorki p. Ani ze mną cotygodniowy! Podopieczna bardzo trudna. Umiejętność wysłuchania bolączek i wsparcie ze strony p. Ani dały siły do zrealizowania tego zlecenia. Zarobki powyżej 1250€ za miesiąc + premie. Tylko za wynagrodzeniem trzeba poczekać do połowy następnego miesiąca- ten warunek zapisany w umowie. Obszerna umowa zawiera same zapisy o naszych obowiązkach i odpowiedzialności. Przeczytanie i zrozumienie jej zabiera mnóstwo czasu- pytanie czemu służyć ma taka konstrukcja umowy zlecenia? Na wszystkie zadane pytania przeze mnie otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Warto więc przygotować się do rozmowy. Ogólnie rzetelna firma. Polecam. Gdyby się popsuła zawsze można zmienić!
 

Aleksandra
Polecam firmę Proseca. To profesjonalna firma, bardzo miła obsługa, wspaniała Pani Koordynator - Pani Ania, jak również Pan Nikodem, którzy przekazują rzetelne, konkretne informacje. Jestem zadowolony, pracując w Proseca. Pozdrawiam
 

Adam P.
Bardzo dobra Firma. Wspolpraca z moja kordynator p. Ania ideal na. Koordynatorzy ineresuja sie opiekunka I natychmiast reaguja gdy jest cos nie tak. Bardzo polecam firme Proseca.
 

Gosia
Jestem zadowolona ze współpracy. Jest to mój pierwszy wyjazd. Dobra organizacja ze strony biura i zainteresowanie. Oby tak dalej.
 

Ela Ś.
Super firma i przesympatyczni koordynatorzy, tak trzymać! Pozdrawiam
 

Maria Śliwka
Witam wszystkich chętnych do współpracy z Firmą Proseca. Mam na imię Kasia i z tą Firmą współpracuję krótko ale nie jest to jedyna Firma z którą do tej pory pracowałam... i wierzcie mi ta Firma zrobiła dla mnie bardzo dużo w momencie jak potrzebowałam pomocy... Panie Koordynatorki przemiłe i nikt się tak mną do tej pory nie interesował jak Pani Ania i Pani Justyna... są super, a jak od lipca Firma ma mieć składki od średniej krajowej to niczego więcej nam nie trzeba.....a i sztele bardzo fajne... pozdrawiam Dziewczynki i trzymajcie się tej Firmy.
 

K.W.
Drugi rok współpracuję z firmą Proseca. Szczerze mogę polecić wszystkim. Miłe koordynatorki, dobrze dobrane oferty, wynagrodzenia bez opóźnień. Co tydzień na Stelli rozmowa z koordynatorem, zawsze pomocni. Rzetelna, solidna firma.
 

A. Szv
Jestem na trzecim zleceniu z firmą Proseca. Wszystko dokładnie wyjaśnione i dopracowane na ostatni guzik. Wynagrodzenie na czas. Pani Patrycja to bardzo kompetentna osoba i zawsze pomocna. Oby więcej takich osób. Szczerze polecam tę firmę.
 

Ela S.
Bardzo dobra firma wyjeżdżam z nią już rok i nie mam żadnych zastrzeżeń, serdecznie polecam!
 

Maria Śliwka
Jestem opiekunką z długoletnim stażem. Jeździłam do Niemiec z wieloma firmami , ale zawsze coś było nie tak, szukałam zatem firmy, która w pełni mnie zadowoli no i znalazłam firmę PROSECA.Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. Znalazłam się w okropnej sytuacji i firma Proseca a zwłaszcza pani Ania, która tam pracuje, wybawiła mnie z ciężkiego położenia. Pani Ania szybko zorganizowała mi pracę w Niemczech w dobrej rodzinie i dobrze płatną. W ciągu pierwszego tygodnia mojej pracy miałam chyba cztery telefony od firmy, która bardzo interesowała się jak sobie radzę i czy wszystko jest ok. Myślę ,że zwiążę się z tą agencją na stałe, ponieważ przez cały okres mojej pracy czułam się bezpiecznie . Polecam tą firmę wszystkim opiekunkom ,które chcą wyjechać do pracy w Niemczech i szukają firm, zgłoście się do firmy PROSECA a na pewno Was nie zawiedzie.
 

Elżbieta P.
Bardzo chcę podziękować za pomoc w znalezieniu pracy za granicą. W Firmie PROSECA pracują bardzo sumienni i odpowiedzialni pracownicy. Pani Anna pomogła mi bardzo szybko załatwić ofertę pracy i pomogła we wszystkich formalnościach związanych z wyjazdem. Chcę pracować za granicą, bo w Polsce nie mam najmniejszych szans zarobić takich pieniędzy. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Firmie PROSECA.
 

Alicja W.
Szczerze polecam współpracę z tą firmą. Wyjechałam z nimi z polecenia koleżanki i nie zawiodłam się Pozdrawiam miłe i pomocne Panie koordynatorki
 

Kazimiera
Dobre warunki pracy i współpraca. Polecam i pozdrawiam :)
 

Gosia
Moja ulubiona agencja! Pozdrawiam Panie koordynatorki, każdy jest bardzo miły i pomocny. Dokładnie wyjaśnili mi warunki umowy, nie było niespodzianek. Polecam, bo można im zaufać, a to rzadkość teraz.
 

Danka B.
Polecam Prosece bez dwóch zdań, to najlepsza firma Opiekuńcza na rynku :)
 

Izabela
Super firma, jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń. Opieka koordynatora, wypłaty na czas i miejsca pracy dobrane według oczekiwań. Polecam
 

JolaTop

Szanowni Państwo!

Aby móc dobrze dostosować naszą ofertę do Twoich wymogów, potrzebujemy zgody na jeszcze lepsze dopasowanie treści marketingowych, względem tego, co tak naprawdę Cię interesuje.

PAMIĘTAJ: Twoje dane są u nas bezpieczne, nie wykorzystujemy ich poza naszymi uprawnieniami.

Wszelkie zmiany na stronie internetowej związane są z nowymi zasadami na jakich odbywa się przetwarzanie Twoich danych osobowych, obowiązującymi od 25.05.2018 r. Zgodę możesz w każdej chwili anulować, wchodząc w naszą politykę prywatności

 1. Niniejszy dokument stanowi politykę ochrony danych osobowych przetwarzanych na stronie www.proseca.pl zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane RODO), ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r. Nr 144, poz. 1204) oraz zgodnie z innymi przepisami powszechnie obowiązującymi.
 2. Administratorem danych osobowych (ADO) użytkowników strony internetowej (w tym danych przetwarzanych automatycznie) jest: PM Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-150), ul. Gajowicka 195, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, pod nr KRS 0000631671, NIP 8971827491, oraz spółki powiazane, tj. Proseca Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu (53-150), ul. Gajowicka 195;
  Proseca Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu (53-150), ul. Gajowicka 195;
  Proseca PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu (53-150), ul. Gajowicka 195;
  Proseca Education Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu (53-150), ul. Gajowicka 195;
 3. Dane osobowe użytkowników przetwarzane są wyłącznie w celach realizacji usług oferowanych lub świadczonych na stronie, a także w celach wskazanych w formularzach rejestracyjnych dotyczących konkretnych usług, tj. w celach rekrutacyjnych, w celach realizacji usług szkoleniowych (w tym kursów języka niemieckiego), w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego. Cele przetwarzania są wskazane w klauzulach informacyjnych, jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą.
 4. Dane osobowe użytkowników są przetwarzane z reguły w oparciu o przepisy prawne. Oznacza to, że są przetwarzane, gdy są konieczne do wykonania zawartej umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną oraz do podjęcia działań przed zawarciem umowy następujących na żądanie użytkownika. Umowa o świadczenie usług zostaje zawarta z chwilą wpisania przez użytkownika w przeglądarce internetowej adresu URL strony internetowej serwisu lub z chwilą skorzystania przez użytkownika z przekierowania do tej strony.
  Dane osobowe są przetwarzane, jeśli jest to niezbędne do podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy a zgodnych z ofertą (w tym rekrutacja, udział w kursach i szkoleniach) oraz gdy jest to niezbędne do wykonywania umowy (w tym wypłata premii).
  Dane osobowe są również przetwarzane na podstawie zgody udzielonej przez użytkownika. W szczególnych przypadkach dane osobowe są przetwarzane w sytuacji, gdy jest to konieczne do wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na ADO.
  Dane osobowe są przetwarzane jeśli jest to niezbędne do realizacji celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych ADO lub podmiot trzeci, takich jak marketing bezpośredni własnych produktów lub usług, dochodzenie roszczeń z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.
 5. Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane nie dłużej niż jest to wymagane przepisami prawa i nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągniecia celu przetwarzania, a ponadto nie dłużej niż jest to konieczne w celu dochodzenia roszczeń aż do momentu ich przedawnienia.
 6. Dane osobowe użytkownika mogą być przetwarzane dla celów marketingu bezpośredniego do momentu wniesienia sprzeciwu przez użytkownika wobec takiego przetwarzania.
 7. Użytkownik strony ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, prawo ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz w przypadku gdy podstawą przetwarzania danych jest zgoda, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu należy przesłać e-mail na adres: [email protected] bądź pisemnie na adres: ul. Gajowicka 195, 53-150 Wrocław.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak często jest warunkiem korzystania z usług świadczonych na stronie, np. udziału w procesie rekrutacji.
 9. Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna że przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych lub powszechnie obowiązujące przepisy.
 10. Odbiorcami danych osobowych będą: podmioty, którym dane przekazywane są na zasadzie powierzenia o ile jest to konieczne dla prawidłowego zrealizowania usług (np. obsługa IT, obsługa księgowo-rachunkowa, klienci biorący udział w procesie rekrutacji). Oznacza to, że dane osobowe mogą być przekazane: podmiotom powiązanym z ADO, dostawcom usług (w celu umożliwienia im świadczenia usług na rzecz administratora, klientom/ kontrahentom, a także osobom fizycznym upoważnionym przez ADO do przetwarzania.
 11. Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państw trzecich bez odrębnej zgody Użytkownika.
 12. Na stronie są przetwarzane dane osobowe użytkowników podane w formularzach rejestracyjnych, natomiast nie zbiera się w sposób automatyczny żadnych informacji poza informacjami zawartymi w plikach „cookies”. Pliki cookiesto dane informatyczne, takie jak pliki tekstowe, które są przechowywane w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu, przeznaczone do korzystania ze strony.
 13. Pliki cookies są wykorzystywane przez administratora w celu:
  • dostosowania zawartości stron internetowych strony do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
  • tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
 14. Popularne przeglądarki internetowe domyślnie dopuszczają przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu użytkownika serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Poniżej wskazuje się przykładowe adresy edytowania w przeglądarkach:
  Mozilla Firefox: www.support.mozilla.org/pl/kb/ciasteczka
  Internet Explorer: www.support.microsoft.com/kb/278835/pl
  Google Chrome: www.support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=pl&answer=95647
  Safari: www.safari.helpmax.net/pl/oszczedzanie-czasu/blokowanie-zawartosci/
 15. Ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach.
 16. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (dalej „IOD”), który w jego imieniu nadzoruje przetwarzanie danych osobowych. W razie pytań dotyczących sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować z IOD pod adresem e-mail: [email protected] lub numerem tel. +48 71 712 88 48.