– Opieka osób starszych

71 712 88 66

Poznaj zespół Proseca

Dajemy wsparcie, pracę i bezpieczeństwo

Codziennie poznajemy Was, Wasze problemy, zainteresowania, plany. Chcemy Wam się przedstawić. Zobacz jak wyglądamy, sprawdź kto jest z Tobą w stałym kontakcie. Pamiętaj, że możesz na nas liczyć – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

01 Zespół

Katarzyna Parfianowicz-Jaworska

Praca w branży opiekuńczej dostarcza mi wielu niespodzianek, wyzwań a przede wszystkim niezwykłej satysfakcji. Budowanie dobrych relacji z Opiekunkami i Opiekunami jest dla mnie priorytetem. Świadomość, że już tak wiele Opiekunek i Opiekunów nam zaufało, daje nam motywację do dalszego rozwoju. Codziennie czerpiemy od Was dobrą energię, a także dzielimy się z Wami naszym entuzjazmem. Po pracy czas wolny poświęcam rodzinie, podróżom i dobrej kuchni.

05 Zespół

Anna Brejtfus

Moim priorytetem jest wysoki standard obsługi oraz dobry kontakt z naszymi pracownikami. Zależy mi, aby nasi Opiekunowie darzyli nas zaufaniem i wiedzieli, że mogą na nas liczyć w każdej sytuacji. W Proseca dużą przyjemność sprawia mi praca w młodym i pełnym zapału zespole. Mam nadzieję, że nasz optymizm udziela się Opiekunkom i Opiekunom, którzy z nami współpracują. Moją pasją są podróże, dzięki którym mam możliwość poznawania nowych miejsc, ludzi i ich kultury.

03 Zespół

Anna Pielas

Kultura Niemiec oraz sam język niemiecki od zawsze mnie fascynowały, stąd wybór studiów – filologia germańska. Kocham czytać książki, słuchać muzyki i się rozwijać. Dlatego związałam się z firmą Proseca. w pracy z Opiekunkami i Opiekunami (tak, tak, coraz więcej Panów podejmuje się tego zajęcia) mogę liczyć nie tylko na pozytywną atmosferę i profesjonalizm, ale także ciągły kontakt z ludźmi pełnymi pasji i sercem do opieki.

02 Zespół

Karolina Ukasik

Dbam o to, aby spędzać dużo czasu z rodziną i przyjaciółmi. Poznawanie nowych ludzi i podróże są dla mnie również ważne. Pracuję w Proseca, bo cieszy mnie, że każdy dzień w pracy jest inny – rekrutacja Opiekunek i pomoc w znalezieniu im zlecenia dopasowanego do ich potrzeb są zaletą tej pracy. Praca w pełnej wyzwań i dynamicznej roli, a także swoboda wyrażania pomysłów i podejmowania decyzji na podstawie zdobytej wiedzy, są bardzo motywujące. Najchętniej odpoczywam chodząc do kina i podróżując.

07 Zespół

Agnieszka Kraska

Jestem bardzo otwarta, uwielbiam nawiązywać nowe znajomości i budować długotrwałe relacje. Praca w branży opiekuńczej pozwala na indywidualne podejście do każdej osoby, co sprawia mi ogromną radość i przyjemność. Mogę być tutaj sobą, a zarazem rozwijać swoje umiejętności. Każdy dzień w Proseca przynosi nowe wyzwania, codziennie przychodzę z uśmiechem na twarzy i pozytywną energią. W czasie wolnym spotykam się z przyjaciółmi i rodziną, bardzo lubię rozmawiać i grać w planszówki.

02 Zespół

Konrad Szmyt

Jestem niepoprawnym optymistą, a na mojej twarzy zawsze widnieje uśmiech. Chętnie służę pomocą innym. Charakteryzuje mnie odpowiedzialność i wytrwałość, dlatego wiem, że gdy w pracy jestem zobowiązany do określonego zadania, to zawsze dotrzymam słowa. Staram się nie zawieść nikogo, tak by każdy mógł zawsze na mnie liczyć. Dlatego pracuję w Proseca.

Katarzyna Woszczyk Zespół

Katarzyna Woszczyk

Mam pogodne usposobienie, a na mojej twarzy zawsze gości promienny uśmiech. Dbam o dobrą atmosferę między ludźmi i lubię z nimi współpracować. Odczuwam satysfakcję, kiedy mogę pomagać innym, co jest bardzo ważne również w naszej pracy.  Cechuje mnie odpowiedzialność i rzetelność, dlatego nasze Opiekunki oraz Opiekunowie mogą zawsze na mnie liczyć.  Uwielbiam szybkie tempo pracy, które motywuje mnie do jeszcze efektywniejszego działania. Na co dzień jestem przedsiębiorcza i kreatywna, co pozwala mi rozwiązać wszystkie trudności i zamienić je w sukces.  Poza pracą uwielbiam gotować oraz malować – tworzenie i sztuka to moja pasja.

 
Patrycja Szymańska Zespół

Patrycja Szymańska

Rozwój osobisty, zawodowy, a także budowanie pozytywnych relacji interpersonalnych od zawsze stanowiły obszar moich zainteresowań. Z wykształcenia jestem pedagogiem i doradcą zawodowym, dlatego tak dużą satysfakcję przynosi mi praca z drugim człowiekiem. Prywatnie bardzo cenię sobie czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi na wspólnym gotowaniu, spacerach i wycieczkach rowerowych. Ważna jest dla mnie zdrowa dieta, lubię wyszukiwać nowych kulinarnych inspiracji. Praca w Proseca to dla mnie ciekawe wyzwanie, a także źródło nowych doświadczeń. Kontakt z drugim człowiekiem oparty na wzajemnym szacunku, empatii i życzliwości, stanowi podstawę w tej pracy.

 
Krajniak Zespół

Izabela Krajniak

Pracuję w Proseca ponieważ cenię sobie rozwój, profesjonalizm i pozytywna atmosferę. Z wykształcenia jestem pedagogiem, swoje umiejętności wykorzystuję w pracy na co dzień. Jedną z moich pasji są ludzie, dlatego cenię sobie dobre relacje i czas spędzony z każdym. Jestem optymistką i uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Interesuję się sportem, uwielbiam nurkowanie, książki i wycieczki górskie.

Małecka Zespół

Nina Małecka

Praca w firmie Proseca zapewnia nowe wyzwania każdego dnia oraz daje mi niezwykłą satysfakcję. Cenię sobie także w pracy codzienny kontakt z ludźmi, poznawanie naszych Opiekunów i Opiekunek to dla mnie dodatkowa motywacja do pracy. Wiem, jak ważne jest to, aby współpracując z nami czuli się oni bezpiecznie, dlatego do każdego z nich podchodzę indywidualnie. Jestem optymistką, wierzę, że ciężką pracą można spełniać swoje marzenia. W wolnym czasie lubię czytać książki, wyjeżdżać na krótkie wycieczki za miasto, a także spędzać go aktywnie, jeżdżąc na rowerze lub rolkach. Kiedy pogoda nie dopisuje, najbardziej lubię oglądać stare hollywoodzkie filmy.

Tołżewska Zespół

Patrycja Lasek

W swojej codziennej pracy jestem odpowiedzialna za pierwszy kontakt z Opiekunkami i Opiekunami. Zadowolenie tych osób jest dla mnie priorytetem, dlatego staram się udzielać jak najbardziej szczegółowych i rzetelnych informacji. Proseca to miejsce, w którym mogę rozwijać się zawodowo w interesujących mnie obszarach: rekrutacji oraz administracji. Czas wolny wykorzystuję na krótkie wyjazdy w góry.

08 Zespół

Klaudia Chrzanowska

Moją największą pasją jest nauka języków obcych oraz poznawanie innych kultur, dlatego przy wyborze studiów zdecydowałam się na filologię germańską. Cechuje mnie empatia, otwartość i pozytywne nastawianie do życia. Z chęcią podejmuje nowe wyzwania. Praca w PROSECA sprawia mi radość, ponieważ każdy dzień jest inny i każdego dnia mogę nauczyć się czegoś nowego. Dobry kontakt z naszymi Opiekunkami i Opiekunami jest moim priorytetem. Czas wolny najchętniej spędzam w gronie przyjaciół i rodziny. Interesuję się akwarystyką oraz fotografią, a także lubię czytać książki.

Brańska 145x218 Zespół

Aleksandra Dukszto - Brańska

Przygodę z Proseca rozpoczęłam od wyjazdów na zlecenia, jako opiekunka. Jeden śmiały krok sprawił, że znalazłam się po drugiej stronie, aby móc dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych, pracujących na terenie Niemiec. Właśnie to najbardziej lubię w tej pracy, poruszam się po dobrze znanym mi obszarze, a mimo to ciągle się rozwijam. Mogę wykazać się kreatywnością, pozostając w kontakcie ze swoim zawodem i zainteresowaniami. Prywatnie uwielbiam gotować, bardzo lubię też wszelkie prace manualne, robótki ręczne, kontakt z przyrodą, rodziną i zwierzętami.

Czajkowska 145x218 Zespół

Sabina Czajkowska

Wyrozumiałość, zaangażowanie oraz empatia to cechy, które towarzyszą mi każdego dnia zarówno w kontakcie z Opiekunkami i Opiekunami jak również w zespole, w którym pracuję. Proseca to dla mnie różnorodność wykonywanych zadań oraz nowe wyzwania, którym lubię stawiać czoła. Z wykształcenia jestem germanistką, dlatego cieszę się, że mogę na co dzień posługiwać się językiem niemieckim. Interesuję się profilaktyką zdrowia, językoznawstwem oraz malarstwem.

Prus 145x218 Zespół

Katarzyna Prus

Praca w Proseca daje wiele możliwości rozwoju, zarówno osobistego, jak i zawodowego. Cieszę się, że mogę być częścią tak zgranego, młodego, ambitnego zespołu, który na co dzień sprawia, by nasze Opiekunki i Opiekunowie czuli się pewnie i bezpiecznie. Jestem osobą, która stara się wykonywać swoje zadania na 100%. Mam nadzieję, że niejednokrotnie będę mogła służyć pomocą. W pracy bardzo cenię sobie kontakt z ludźmi, a możliwość pomocy innym w rozwiązywaniu ich problemów daje mi ogromna satysfakcję. W wolnych chwilach gotuję i rozwijam swoją pasję, jaką jest projektowanie wnętrz.

Jędruszak 145x218 Zespół

Klaudia Jędruszak

Praca w tej firmie pozwala mi na realizacje swoich celów zawodowych i osobistych. W Proseca jestem odpowiedzialna za pierwszy kontakt z naszymi Opiekunkami i Opiekunami. Cechuje mnie wyrozumiałość i cierpliwość. Jestem dobrym słuchaczem i bez obaw można powierzyć mi swoje sekrety. Każdego dnia na mojej twarzy widnieje uśmiech, którym staram się zarażać wszystkich dookoła. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, dlatego sumiennie realizuje wszystkie założone sobie cele. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki o tematyce historycznej. Lubię poznawać nowe miejsca i chętnie udaję się na różne wycieczki. A w chłodne wieczory z przyjemnością spędzam czas z przyjaciółmi przy grach planszowych.

Jankowska 145x218 Zespół

Monika Jankowska

W życiu kieruje się zasadą – traktuj ludzi tak samo, jakbyś sam chciał być traktowany. Wiem również, jak ważne jest to, aby Opiekunki i Opiekunowie, którzy podjęli z nami współpracę czuli się bezpiecznie. Dlatego do każdej osoby podchodzę indywidualnie oraz z wyczuciem. Budowanie relacji polegających na zadowoleniu oraz zaufaniu naszych pracowników jest dla mnie priorytetem. Dzięki pracy w firmie Proseca codziennie udoskonalam swoje umiejętności interpersonalne. Uwielbiam gotować oraz próbować nowych smaków, szczególnie azjatyckich. Czas wolny po pracy spędzam w towarzystwie mojego czworonożnego przyjaciela – kundelka Miśki.

Marcinkowska 145x218 Zespół

Sylwia Marcinkowska

Cieszę się, że mam przyjemność pracować w firmie Proseca na stanowisku koordynatora kontraktów. Cechuje mnie empatia, otwartość i duża cierpliwość. W mojej codziennej pracy wykorzystuję umiejętności uważnego słuchania oraz kreatywnego myślenia. Staram się poszukiwać różnych dróg do rozwiązania dylematów, z którymi zmagają się nasze Opiekunki i Opiekunowie. Moim priorytetem jest zaufanie i bezpieczeństwo osób, z którymi współpracujemy. W wolnych chwilach cieszę się z czasu spędzonego z rodziną. Uwielbiam krótkie wypady za miasto oraz wycieczki rowerowe, kiedy to relaksuję się na świeżym powietrzu. Interesuje mnie kino niezależne oraz zdrowa i pyszna kuchnia.

Rusin 145x218 Zespół

Patrycja Rusin

Jestem osobą pogodną oraz optymistycznie podchodzącą do życia. W życiu prywatnym i zawodowym bardzo cenię sobie kontakt z innymi ludźmi, a także budowanie pozytywnych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu. Cieszę się, że pracuję w Proseca, gdzie te elementy stanowią fundament funkcjonowania firmy. Z dużym zaangażowaniem podchodzę do swoich obowiązków, a każda osoba, z którą mam styczność może liczyć na mój profesjonalizm i empatię. Praca tu daje mi wiele satysfakcji, ponieważ na co dzień obcuję z młodymi i energicznymi ludźmi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Prywatnie moją największą pasją są podróże i poznawanie nowych kultur, uwielbiam wędrówki po górach w gronie przyjaciół. Kocham też zwierzęta, a wolne chwile często wykorzystuję na jazdę konną.

07 2 Zespół

Aleksandra Urbańska

W życiu prywatnym jak i zawodowym cenię sobie kontakt z ludźmi, możliwość pomocy innym daje mi ogromną satysfakcję. Praca w Proseca sprawia mi wiele radości, ponieważ codziennie spotykam ludzi pozytywnie nastawionych do życia, którzy potrafią znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Cechuje mnie umiejętność słuchania ludzi i empatia co jest ważne na moim stanowisku na którym jestem odpowiedzialna za pierwszy kontakt z Opiekunami. Wolne chwile najchętniej spędzam w gronie najbliższych, uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi, ich kulturę i zwyczaje.

07 2 Zespół

Wioletta Kinach

Jestem absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz komunikacji wizerunkowej. Od zawsze chciałam pracować w zawodzie, w którym będę miała kontakt z ludźmi i będę mogła służyć im wsparciem i pomocą. Praca w Proseca daje mi możliwość realizacji moich zawodowych pragnień oraz wiele możliwości rozwoju. Charakteryzuję się empatią i pogodnym usposobieniem, a bycie córką Opiekunki osoby starszej sprawia, że znam pracę Opiekunów „od podszewki”. W wolnym czasie z przyjemnością oddaję się lekturze kryminałów oraz interesuję się medycyną sądową. Kocham także muzykę, zabawy z moim pieskiem i podróże – marzę o zwiedzeniu Islandii.

 

Top

Szanowni Państwo!

Aby móc dobrze dostosować naszą ofertę do Twoich wymogów, potrzebujemy zgody na jeszcze lepsze dopasowanie treści marketingowych, względem tego, co tak naprawdę Cię interesuje.

PAMIĘTAJ: Twoje dane są u nas bezpieczne, nie wykorzystujemy ich poza naszymi uprawnieniami.

Wszelkie zmiany na stronie internetowej związane są z nowymi zasadami na jakich odbywa się przetwarzanie Twoich danych osobowych, obowiązującymi od 25.05.2018 r. Zgodę możesz w każdej chwili anulować, wchodząc w naszą politykę prywatności

 1. Niniejszy dokument stanowi politykę ochrony danych osobowych przetwarzanych na stronie www.proseca.pl zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane RODO), ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r. Nr 144, poz. 1204) oraz zgodnie z innymi przepisami powszechnie obowiązującymi.
 2. Administratorem danych osobowych (ADO) użytkowników strony internetowej (w tym danych przetwarzanych automatycznie) jest: PM Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-150), ul. Gajowicka 195, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, pod nr KRS 0000631671, NIP 8971827491, oraz spółki powiazane, tj. Proseca Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu (53-150), ul. Gajowicka 195;
  Proseca Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu (53-150), ul. Gajowicka 195;
  Proseca PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu (53-150), ul. Gajowicka 195;
  Proseca Education Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu (53-150), ul. Gajowicka 195;
 3. Dane osobowe użytkowników przetwarzane są wyłącznie w celach realizacji usług oferowanych lub świadczonych na stronie, a także w celach wskazanych w formularzach rejestracyjnych dotyczących konkretnych usług, tj. w celach rekrutacyjnych, w celach realizacji usług szkoleniowych (w tym kursów języka niemieckiego), w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego. Cele przetwarzania są wskazane w klauzulach informacyjnych, jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą.
 4. Dane osobowe użytkowników są przetwarzane z reguły w oparciu o przepisy prawne. Oznacza to, że są przetwarzane, gdy są konieczne do wykonania zawartej umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną oraz do podjęcia działań przed zawarciem umowy następujących na żądanie użytkownika. Umowa o świadczenie usług zostaje zawarta z chwilą wpisania przez użytkownika w przeglądarce internetowej adresu URL strony internetowej serwisu lub z chwilą skorzystania przez użytkownika z przekierowania do tej strony.
  Dane osobowe są przetwarzane, jeśli jest to niezbędne do podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy a zgodnych z ofertą (w tym rekrutacja, udział w kursach i szkoleniach) oraz gdy jest to niezbędne do wykonywania umowy (w tym wypłata premii).
  Dane osobowe są również przetwarzane na podstawie zgody udzielonej przez użytkownika. W szczególnych przypadkach dane osobowe są przetwarzane w sytuacji, gdy jest to konieczne do wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na ADO.
  Dane osobowe są przetwarzane jeśli jest to niezbędne do realizacji celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych ADO lub podmiot trzeci, takich jak marketing bezpośredni własnych produktów lub usług, dochodzenie roszczeń z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.
 5. Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane nie dłużej niż jest to wymagane przepisami prawa i nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągniecia celu przetwarzania, a ponadto nie dłużej niż jest to konieczne w celu dochodzenia roszczeń aż do momentu ich przedawnienia.
 6. Dane osobowe użytkownika mogą być przetwarzane dla celów marketingu bezpośredniego do momentu wniesienia sprzeciwu przez użytkownika wobec takiego przetwarzania.
 7. Użytkownik strony ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, prawo ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz w przypadku gdy podstawą przetwarzania danych jest zgoda, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu należy przesłać e-mail na adres: [email protected] bądź pisemnie na adres: ul. Gajowicka 195, 53-150 Wrocław.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak często jest warunkiem korzystania z usług świadczonych na stronie, np. udziału w procesie rekrutacji.
 9. Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna że przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych lub powszechnie obowiązujące przepisy.
 10. Odbiorcami danych osobowych będą: podmioty, którym dane przekazywane są na zasadzie powierzenia o ile jest to konieczne dla prawidłowego zrealizowania usług (np. obsługa IT, obsługa księgowo-rachunkowa, klienci biorący udział w procesie rekrutacji). Oznacza to, że dane osobowe mogą być przekazane: podmiotom powiązanym z ADO, dostawcom usług (w celu umożliwienia im świadczenia usług na rzecz administratora, klientom/ kontrahentom, a także osobom fizycznym upoważnionym przez ADO do przetwarzania.
 11. Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państw trzecich bez odrębnej zgody Użytkownika.
 12. Na stronie są przetwarzane dane osobowe użytkowników podane w formularzach rejestracyjnych, natomiast nie zbiera się w sposób automatyczny żadnych informacji poza informacjami zawartymi w plikach „cookies”. Pliki cookiesto dane informatyczne, takie jak pliki tekstowe, które są przechowywane w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu, przeznaczone do korzystania ze strony.
 13. Pliki cookies są wykorzystywane przez administratora w celu:
  • dostosowania zawartości stron internetowych strony do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
  • tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
 14. Popularne przeglądarki internetowe domyślnie dopuszczają przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu użytkownika serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Poniżej wskazuje się przykładowe adresy edytowania w przeglądarkach:
  Mozilla Firefox: www.support.mozilla.org/pl/kb/ciasteczka
  Internet Explorer: www.support.microsoft.com/kb/278835/pl
  Google Chrome: www.support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=pl&answer=95647
  Safari: www.safari.helpmax.net/pl/oszczedzanie-czasu/blokowanie-zawartosci/
 15. Ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach.
 16. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (dalej „IOD”), który w jego imieniu nadzoruje przetwarzanie danych osobowych. W razie pytań dotyczących sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować z IOD pod adresem e-mail: [email protected] lub numerem tel. +48 71 712 88 48.