– Opieka osób starszych

+48 735 973 570 

Poznaj zespół Proseca

W Proseca zespół specjalistów zapewnia Opiekunom kompleksowe wsparcie przed wyjazdem oraz w trakcie pracy na zleceniu. Każdego dnia jesteśmy w kontakcie telefonicznym i mailowym dbając o Twój komfort, zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa. Naszym priorytetem są trwałe relacje i silne więzi oparte na zaufaniu i otwartości. Dlatego zachęcamy, aby poznać nas bliżej!

Naszą firmę tworzą osoby z pasją i pozytywnym nastawieniem, ciekawe świata i rozwijające swoje zainteresowania.Są wśród nas pasjonaci gór i amatorzy dwóch kółek, miłośnicy zwierząt oraz entuzjaści kulinarnych eksperymentów, wielbiciele zagranicznych podróży oraz zwolennicy wieczorów spędzonych w domowym zaciszu przy ciekawej książce.

Sprawdź ile mamy ze sobą wspólnego!

Katarzyna P J Zespół

Katarzyna Parfianowicz-Jaworska

Czas wolny poświęcam rodzinie, podróżom i dobrej lekturze. Największą satysfakcję czerpię z pracy z drugim człowiekiem. Zależy mi na rozwoju pracowników oraz swobodnej realizacji ich własnych pomysłów. Nie boję się nowych wyzwań i wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych. Z radością witam Cię w naszym zespole!

Anna Brejtfus Zespół

Anna Brejtfus

Jestem ciekawa świata, otwarta na wiedzę i zdobywanie nowych umiejętności. Moją pasją są podróże, dzięki którym mam możliwość poznawania nowych miejsc, ludzi i ich kultury. Każdego dnia dbam o to, aby Twoja współpraca z Proseca była na najwyższym poziomie. Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji!

Karolina Ukasik Zespół

Karolina Ukasik

Poznawanie nowych ludzi oraz podróże są dla mnie bardzo ważne. Lubię nowe wyzwania i nie boję się zmian. Nie zapominam jednak o najbliższych! Zawsze znajdę czas na kawę z bliskimi. Po pracy planuje kolejne podróże lub relaksuje się na dobrym filmie w kinie. Warunki współpracy są dla Ciebie niejasne? Zadzwoń do mnie!

Konrad SZmyt Zespół

Konrad Szmyt

Cechuje mnie kreatywność i nieszablonowe myślenie. Szukam możliwości tam, gdzie inni jej nie widzą. Przy każdym zadaniu na mojej twarzy gości uśmiech. Wierze, że praca w zespole, który się lubi, jest o wiele bardziej produktywna i efektywna. Dlatego możesz na mnie liczyć! Jestem Twoim łącznikiem z niemiecką rodziną.

Katarzyna Woszczyk Zespół

Katarzyna Woszczyk

Jestem odpowiedzialna i rzetelna, a przy każdym zadaniu na mojej twarzy gości uśmiech. Nie ma przecież rzeczy niemożliwych! Trzeba tylko znaleźć rozwiązanie. Dlatego odczuwam satysfakcję kiedy mogę pomagać innym. Po pracy uwielbiam gotować oraz malować – sztuka to moja pasja. To właśnie dla Ciebie szukam najlepszych zleceń na terenie Niemiec.

 
Patrycja Szymańska Zespół

Patrycja Szymańska

W życiu cenię sobie relacje i wewnętrzny spokój. Staram się, by każdy dzień był okazją do małych radości, choć często martwię się na zapas. Wyznaje zasadę, że pozytywne nastawienie i uśmiech to połowa sukcesu. Energii do działania dodaje mi czas spędzony z bliskimi. Ty opiekujesz się Podopiecznymi, a ja całym sercem staram się opiekować Tobą.

 
Izabela Krajniak Zespół

Izabela Krajniak

Odpowiedzialność jest dla mnie najważniejsza. Zarówno w pracy jak i poza nią. Wolne chwile spędzam na górskich i leśnych wędrówkach z bliskimi, co wymaga dobrej organizacji. Poprowadzę Cię przez zlecenie, na które chętnie wrócisz.

Patrycja Lasek Zespół

Patrycja Lasek

Cechuje mnie optymizm i cierpliwość. Praca z ludźmi i przekazywanie mojej wiedzy innym daje mi ogromną satysfakcję. Czas wolny wykorzystuję na krótkie wyjazdy w góry w gronie najbliższych. Po pracy lubię grać w planszówki. Szukam dla Ciebie najlepszych rekruterów!

Sabina Czajkowska Zespół

Sabina Czajkowska

Jestem wyrozumiała, dlatego w życiu zawsze kieruję się dobrem i zrozumieniem drugiego człowieka. To właśnie te cechy sprawiają, że jako koordynator niemiecki szukam dla Ciebie najlepszego rozwiązania w każdej sytuacji. W wolnym czasie stawiam na aktywny wypoczynek. Interesuję się również profilaktyką zdrowia oraz malarstwem.

Katarzyna Prus Zespół

Katarzyna Czarniecka

Staram się wykonywać swoje zadania na 100%. Bardzo cenię sobie kontakt z ludźmi, a pomoc innym w rozwiązywaniu ich problemów daje mi ogromną satysfakcję. W wolnych chwilach gotuję i rozwijam swoją pasję, jaką jest projektowanie wnętrz. Chętnie pomogę Ci rozwiać wątpliwości, dotyczące umowy.

Monika Jankowska 1 Zespół

Monika Jankowska

W życiu kieruje się zasadą – traktuj ludzi tak samo, jakbyś sam chciałbyś być traktowany. Dlatego do każdej osoby podchodzę indywidualnie oraz z wyczuciem. Sposób na relaks? Kubek herbaty i mój pies na kolanach. Zapraszam Cię na nasze kursy i warsztaty, wtedy z pewnością się poznamy!

Sylwia Marcinkowska Zespół

Sylwia Marcinkowska

Cechuje mnie otwartość oraz kreatywne myślenie w podejściu do dylematów, z którymi się borykasz. W wolnym czasie dużą przyjemność sprawia mi aktywny wypoczynek. Z bliskimi najchętniej oglądam filmy kina niezależnego, ponieważ jestem osoba nieszablonową. Nie martw się! Zadbam o Twoje bezpieczeństwo i komfort na zleceniu.

Sara Witkowska Zespół

Sara Witkowska

Praca z drugim człowiekiem daje mi dużo satysfakcji i energii. Jestem życzliwa, cierpliwa i bardzo odpowiedzialnie podchodzę do powierzonych mi zadań. Wolny od pracy czas dzielę między rodzinę i studia. Relaksuję się czytając i podróżując. Na co dzień zajmuję się dobieraniem dla Ciebie najlepszych zleceń.

Magda Dubaj Zespół

Magdalena Dubaj

Uczciwość, empatia i odpowiedzialność to cechy, którymi staram się kierować. Moje pasje to podróże oraz jazda konna. Jeżeli między jeźdźcem a koniem panuje zaufanie i współpraca, to żadna przeszkoda nie jest problemem. W życiu również staram się nie poddawać oraz rozwiązywać wszelkie trudności. Chętnie pomogę Ci w kwestiach dotyczących umowy.

Dominika Musiał2 Zespół

Dominika Musiał

Wierzę, że po burzy zawsze wychodzi słońce, a przejściowe niepowodzenia udoskonalają nasz charakter i sprawiają, że możemy więcej. Interesuję się kulturą rosyjską, po pracy lubię spędzać czas na świeżym powietrzu. Staram się poznać Twoje oczekiwania i doświadczenie, aby wybrać dla Ciebie najlepsze zlecenie!

Nina Rydzoń2 Zespół

Nina Rydzoń

Jestem spokojna, opanowana i cierpliwa. Lubię współpracować i rozmawiać z ludźmi. W życiu prywatnym najwięcej czasu spędzam z moją rodziną i przyjaciółmi. Interesuję się akwarystyką, chętnie czytam książki i podróżuję. Szukasz zlecenia na terenie Niemiec? Chętnie je dla Ciebie znajdę!

Beata Staromiejska Zespół

Beata Trybus

Bez względu na sytuację, jestem pogodna i uśmiechnięta. Empatia i wrażliwość na cudzą krzywdę, to cechy, które szczególnie w sobie pielęgnuję. Wolny czas najchętniej spędzam z rodziną, ona jest moją radością i źródłem natchnienia. Jeśli do czegoś się zabieram, to tylko całą sobą – nigdy nie zostawię Cię z nierozwiązanym problemem.

Julita Sajewicz min Zespół

Julita Sajewicz

Jestem bardzo pozytywnie nastawioną do życia osobą. Uwielbiam ludzi oraz kontakt z nimi. Zawsze daje z siebie 100%. Moim nadmiarem energii, zarażam wszystkich wokół. Najważniejsza jest dla mnie moja rodzina i wspólne odkrywanie świata. Pamiętaj, zawsze możesz na mnie liczyć!

Bez nazwy 1 Zespół

Anna Leśniewska-Murglin

Jestem osobą odpowiedzialną oraz zaangażowaną, a na mojej twarzy zawsze gości uśmiech. Chętnie podejmuje się działań związanych z pomocą innym osobom i sprawia mi to dużą satysfakcję. Swój czas wolny poświęcam rodzinie. Chętnie piekę oraz gotuję. To właśnie dla Ciebie negocjuję najlepsze warunki zatrudnienia na terenie Niemiec.

Bez nazwy 1 Zespół

Katarzyna Granis

Rozmowa – to ona stwarza sposobności w nawiązywaniu trwałych relacji międzyludzkich i jest kluczem w rozwiązywaniu problemów. Łączę ją z otwartością oraz pozytywnym nastawieniem, dzięki czemu znajduję wyjście z każdej sytuacji! W wolnym czasie uwielbiam odkrywać nowe smaki gotując lub spotykając się z przyjaciółmi na pyszne jedzenie. Pomogę w odnalezieniu najlepszego zlecenia właśnie dla Ciebie!

Bez nazwy 1 Zespół

Nikola Wojciechowska

Jestem osobą empatyczną i cierpliwą. W życiu najważniejsza jest dla mnie rodzina. Staram się realizować założone cele, aby cały czas się rozwijać. Po pracy czytam książki oraz aktywnie spędzam czas z psem. Zorganizuję dla Ciebie podróż tak, abyś bezpiecznie dotarła na miejsce.

Bez nazwy 1 Zespół

Alicja Skrzypczyk

Staram się zawsze pozytywnie patrzeć na świat. Cechuje mnie otwartość i cierpliwość. Moją pasją jest taniec. W wolnych chwilach lubię obejrzeć dobry film, posłuchać muzyki lub pójść na długi spacer. W pracy rzetelnie wykonuję powierzone mi zadania – zawsze z uśmiechem na ustach. To właśnie dla Ciebie szukam najlepszych zleceń na terenie Niemiec.

Bez nazwy 1 Zespół

Katarzyna Stefaniak

Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia i ludzi. Staram się zawsze znaleźć coś dobrego w każdej sytuacji. Moją największą zaletą jest punktualność oraz umiejętność słuchania innych. Najbardziej lubię spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Wycieczki, spacery, jazda na rowerze to coś co mnie odpręża. Możesz zawsze liczyć na moją pomoc.

Bez nazwy 1 Zespół

Małgorzata Skorupka

Cechuje mnie cierpliwość, empatia, tolerancyjność, a także otwartość na ludzi oraz świat. Bardzo lubię pracę z drugim człowiekiem i zawsze staram się znaleźć rozwiązanie w każdej życiowej sytuacji. W wolnych chwilach pasjonują mnie podróże i fotografia natury. Chętnie znajdę dla Ciebie najlepsze zlecenie na terenie Niemiec.

  Top

Szanowni Państwo!

Aby móc dobrze dostosować naszą ofertę do Twoich wymogów, potrzebujemy zgody na jeszcze lepsze dopasowanie treści marketingowych, względem tego, co tak naprawdę Cię interesuje.

PAMIĘTAJ: Twoje dane są u nas bezpieczne, nie wykorzystujemy ich poza naszymi uprawnieniami.

Wszelkie zmiany na stronie internetowej związane są z nowymi zasadami na jakich odbywa się przetwarzanie Twoich danych osobowych, obowiązującymi od 25.05.2018 r. Zgodę możesz w każdej chwili anulować, wchodząc w naszą politykę prywatności


POLITYKA PRYWATNOŚCI
SERWISU PROSECA
§1.
 1. Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady zbierania, przetwarzania i ochrony Danych Osobowych w związku z korzystaniem ze strony internetowej proseca.pl.
 2. Niniejszy dokument jest zgodny z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem Danych Osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000), ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r. nr 144, poz. 1204) oraz z innymi przepisami powszechnie obowiązującymi.
 3. W razie ogólnych pytań dotyczących prywatności, a także pytań dotyczących niniejszej Polityki prywatności lub wykorzystania Danych Osobowych i Plików Cookies zachęcamy do kontaktu pod adresem: [email protected]
 4. Współadministratorzy zapewniają, iż dokładają wszelkich starań, by Przetwarzanie przez nich Danych Osobowych odbywało się z największym poszanowaniem prywatności osób, których dane dotyczą, oraz z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo przetwarzanych Danych Osobowych, a w szczególności zapewniają, iż podjęli wszelkie przewidziane prawem środki zmierzające do zabezpieczenia zbiorów Danych Osobowych.
 5. Współadministratorzy oświadczają, iż stosują środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych Danych Osobowych odpowiednią do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną, a w szczególności zabezpieczają dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem prawa oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.
 6. Treść klauzuli dla osoby kandydującej na stanowisko opiekuna/opiekunki dla osób starszych znajduje się w Serwisie pod formularzem rekrutacyjnym.
 7. ADO wyznaczył Damiana Klimasa jako Inspektora Ochrony Danych (dalej „IOD”), z którym można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych, za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem e-mail: [email protected]
§2.
     Ilekroć w Polityce Prywatności mowa o:
 1. Współadministratorach – rozumie się przez to współadministratorów w rozumieniu przepisów RODO. Współadministratorami Twoich danych osobowych są:
  a) PM Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (ul. Racławicka 2-4, 53-146 Wrocław, 8. piętro, KRS 0000631671, NIP 8971827491),
  b) Proseca Sp z o.o. Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu (ul. Racławicka 2-4, 53-146 Wrocław, 8. piętro, KRS 0000636579, NIP 8971828562),
  c) Proseca MED Sp. Z o.o. Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu (ul. Racławicka 2-4, 53-146 Wrocław, 8. piętro, KRS 0000832935, NIP 8943152437),
  d) Proseca Pflege Sp. Z o.o. Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu (ul. Racławicka 2-4, 53-146 Wrocław, 8. piętro, KRS 0000878369, NIP 8943162795),
  e) Proseca Work Sp. Z o.o. Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu (ul. Racławicka 2-4, 53-146 Wrocław, 8. piętro, KRS 0000941558, NIP 8943178483)
  f) Proseca DE Sp. z. o. o. Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu (ul. Racławicka 2-4, 53-146 Wrocław, 8. piętro, KRS 0000774820, NIP 8943138940),
 2. Danych Osobowych – rozumie się przez to podstawowe dane o Użytkowniku, dzięki którym możliwe jest określenie jego tożsamości w sposób bezpośredni lub pośredni m.in. nazwa Użytkownika, adres e-mail, imię, nazwisko, telefon, adres oraz inne dane niezbędne do bezpośredniego kontaktu, a także dane podawane podczas Rejestracji i późniejszego korzystania z Serwisu;
 3. Newsletterze – rozumie się przez to usługę dostarczania przez Współadministratorów informacji dotyczących ofert opieki nad osobami starszymi, szkoleń, warsztatów, konkursów, a także innych informacji cennych z perspektywy osoby sprawującej opiekę nad osobami starszymi;
 4. Serwis – rozumie się przez to stronę internetową działającą pod adresem: https://proseca.pl;
 5. Oprogramowaniu – rozumie się przez to przeglądarki internetowe, z których może korzystać Użytkownik, w celu korzystania z Serwisu. Przykładowymi przeglądarkami internetowymi są: Opera, Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer czy Safari;
 6. Plikach Cookies (tzw. ciasteczkach) – rozumie się przez to dane informatyczne stanowiące, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w Urządzeniu Użytkownika i przeznaczone są do korzystania z Serwisu; zawierają nazwę strony internetowej swojego pochodzenia, swój numer identyfikacyjny oraz czas przechowywania na urządzeniu końcowym; pliki cookies pozwalają na rozpoznać urządzenie Użytkownika i dostosować ustawienia strony internetowej do jego indywidualnych preferencji;
 7. Przetwarzaniu Danych Osobowych - rozumie się przez to operację lub zestaw operacji wykonywanych na Danych Osobowych lub zestawach Danych Osobowych w sposób zautomatyzowany lub niezautomatyzowany, taką jak zbieranie, utrwalanie, organizowanie, porządkowanie, przechowywanie, adaptowanie lub modyfikowanie, pobieranie, przeglądanie, wykorzystywanie, ujawnianie poprzez przesłanie, rozpowszechnianie lub innego rodzaju udostępnianie, dopasowywanie lub łączenie, ograniczanie, usuwanie lub niszczenie;
 8. Regulaminie – rozumie się przez to Regulamin Serwisu dostępny po adresem, który określa rodzaje, zakres i warunki korzystania z Serwisu, a także prawa i obowiązki Współadministratorów oraz Użytkowników;
 9. Rejestracji – rozumie się przez to zgodny z Regulaminem proces mający na celu utworzenie przez Użytkownika Konta w Serwisie;
 10. RODO – rozumie się przez to Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem Danych Osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych);
 11. Urządzeniu – rozumie się przez to elektroniczne Urządzenie za pośrednictwem, którego Użytkownik uzyskuje dostęp do Serwisu, a w szczególności: komputery klasy PC, laptopy, tablety, smartphone'y;
 12. Użytkowniku – – rozumie się przez to osobę, która dokonała Rejestracji i na rzecz której zgodnie z Regulaminem i przepisami prawa są świadczone usługi drogą elektroniczną;
 13. Zgodzie – rozumie się przez to dobrowolne, konkretne, świadome i jednoznaczne wyrażenie woli, którym osoba, której dane dotyczą, w formie oświadczenia lub wyraźnego działania, przyzwala na Przetwarzanie dotyczących jej Danych Osobowych.
§3.
 1. Dane Osobowe przetwarzane są wyłącznie w następujących celach:
  1) realizacja usług oferowanych lub świadczonych za pośrednictwem Serwisu (usługi świadczone drogą elektroniczną) w celu udostępnienia Użytkownikom ofert pracy;
  2) kontakt z Użytkownikiem w celu zawarcia umowy, jeśli Użytkownik wyraził zainteresowanie jedną z przedstawionych ofert lub wysłał swoje Dane Osobowe poprzez formularz kontaktowy;
  3) prowadzenie marketingu bezpośredniego;
  4) analiza, organizowanie i ulepszanie Serwisu oraz świadczonych usług;
  5) pozostałe cele przetwarzania są wskazane w klauzulach informacyjnych
 2. Dane Osobowe osób, których dane dotyczą, są przetwarzane zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Oznacza to, że są przetwarzane, gdy jest to konieczne do wykonania zawartej umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną w oparciu o Regulamin oraz do podjęcia działań przed zawarciem umowy świadczenia usług opieki (rekrutacja) następujących na żądanie osoby, której dane dotyczą. Ponadto ta podstawa będzie miała zastosowania w zakresie zawarcia Umowy na świadczenie przez Użytkownika opieki nad osobami starszymi.
 3. Dane Osobowe są przetwarzane także na podstawie Zgody udzielonej przez osobę, której dane dotyczą, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO, w szczególności w zakresie przesyłania informacji handlowych, a także przetwarzania danych osobowych w szerszym zakresie niż jest to konieczne do zawarcia umowy (np. jeśli Użytkownik udostępnił Współadministratorom więcej danych w procesie rekrutacji) oraz dla celów rekrutacji po zakończonej współpracy.
 4. W szczególnych przypadkach Dane Osobowe są przetwarzane w sytuacji, gdy jest to konieczne do wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Współadministratorach zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c RODO, a w szczególności obowiązków odprowadzania składek na ubezpieczenie społeczne oraz zaliczek na podatek dochodowy.
 5. Dane Osobowe są przetwarzane, jeśli jest to niezbędne do realizacji celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Współadministratorów lub podmiot trzeci zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO, w szczególności takich jak kontakt Użytkownika ze Współadministratorami zwłaszcza za pomocą formularza kontaktowego, wysyłanie newslettera, marketing bezpośredni własnych usług, analizy i poprawy jakości oferty usług opieki, tworzenia statystyk, obrona przed roszczeniami lub ustalenie i dochodzenie roszczeń z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, przesyłanie Danych Osobowych w ramach grupy przedsiębiorstw do wewnętrznych celów administracyjnych czy ocena jakości usług. Dane Osobowe mogą być przetwarzane dla celów marketingu bezpośredniego do momentu wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania.
 6. Współadministratorzy przestrzegają następujących zasad Przetwarzania Danych Osobowych:
  1) wdrażają odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, aby przetwarzanie odbywało się zgodnie z przepisami o ochronie Danych Osobowych i aby móc to wykazać;
  2) utrwalają zbierane Dane Osobowe wyłącznie na takich nośnikach informacji, które są zabezpieczone przed dostępem osób trzecich;
  3) wykonują nadzór nad bezpieczeństwem danych przez cały okres ich posiadania w sposób zapewniający w szczególności ochronę przed dostępem osób nieuprawnionych, uszkodzeniem, zniszczeniem lub utratą;
  4) przekazują dane uprawnionym podmiotom wyłącznie na podstawie obowiązujących przepisów prawa;
  5) zachowują poufność Danych Osobowych;
  6) zapewniają osobom, których dane dotyczą, realizację ich praw wynikających z przepisów prawa.
 7. Współadministratorzy mogą przetwarzać następujące Dane Osobowe podane podczas świadczenia Usług, które w szczególności pozyskiwane będą poprzez formularze kontaktowe: imię, nazwisko, telefon, e-mail, województwo zamieszkania, statystyki związane z wyświetlaniem Serwisu.
 8. Podanie Danych Osobowych, o których mowa w ust. 7 niniejszego paragrafu, jest dobrowolne, ale podanie danych kontaktowych warunkuje kontakt ze strony Współadministratorów.
 9. Ponadto przetwarzane będą wszelkie Dane Osobowe przekazane przez osoby, których dane dotyczą, w związku z jakąkolwiek formą kontaktu z Współadministratorami.
 10. Podanie dodatkowych Danych Osobowych może być wymagane w uzasadnionych okolicznościach, w szczególności w przypadku skierowania do Współadministratorów uzasadnionego wniosku o przekazanie danych uprawnionym podmiotom, o czym osoba, której dane dotyczą, każdorazowo zostanie poinformowana.
 11. Odbiorcami Danych Osobowych mogą być:
  1) podmioty, którym dane przekazywane są na zasadzie powierzenia, o ile jest to konieczne dla prawidłowego zrealizowania usług (np. agencje, pośrednicy poszukujący opiekuna, obsługa IT, obsługa finansowa);
  2) podmioty z grupy przedsiębiorstw Proseca;
  3) dostawcy Współadministratorów, w szczególności podmioty świadczące usługi prawne, ochroniarskie, informatyczne, transportowe i szkoleniowe;
  4) partnerzy Współadministratorów Danych Osobowych zajmujący się pozyskiwaniem klientów.
 12. Dane Osobowe będą przechowywane nie dłużej niż jest to wymagane przepisami prawa i nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągniecia celu przetwarzania, a ponadto nie dłużej niż jest to konieczne w celu dochodzenia roszczeń aż do momentu ich przedawnienia. Dane Osobowe będą przechowywane przez okres posiadania Konta w Serwisie dla celów realizacji usługi Konta oraz związanych z nim funkcjonalności oraz innych usług zgodnie z Regulaminem, jak również do celów marketingowych. Po usunięciu Konta dane zostaną zanonimizowane, za wyjątkiem następujących danych: imię, nazwisko, adres e-mail, historia informacji pozostawionych w Serwisie oraz informacja o wyrażonych Zgodach (te dane będą przechowywane jeszcze przez okres 5 lat od usunięcia Konta dla celów rozpatrywania ewentualnych skarg oraz roszczeń związanych z korzystaniem z Serwisu).
 13. Dane Osobowe, których przetwarzanie odbywa się na podstawie Zgody (np. newsletter), przechowywane będą do czasu cofnięcia Zgody na ich przetwarzanie oraz przez czas posiadania Konta i przez 5 lat po usunięciu Konta w celu zabezpieczenia materiału dowodowego w przypadku powstania ewentualnych roszczeń. Użytkownik może w dowolnym czasie cofnąć Zgodę, co nie wpływa na zgodność z prawem Przetwarzania Danych Osobowych, którego dokonano na podstawie Zgody przed jej wycofaniem
 14. Dane Osobowe będą przekazywane do USA w oparciu o Tarczę Prywatności. Jedynym podmiotem, który będzie przetwarzał dane w naszym imieniu (podmiot przetwarzający) jest czater.pl.
 15. Dane Osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu w przypadku przyznawania rang Użytkownikom. Użytkownik ma prawo do uzyskania interwencji ludzkiej ze strony Współadministratorów. Szczegółowo proces ten został opisany w Regulaminie.
§4.
 1. Osobom, których dane dotyczą, przysługuje:
  1) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do Danych Osobowych;
  2) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Danych Osobowych;
  3) na podstawie art. 17 ust. RODO prawo do usunięcia Danych Osobowych;
  4) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od Współadministratorów ograniczenia Przetwarzania Danych Osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO;
  5) prawo do przenoszenia Danych Osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
  6) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu wobec Przetwarzania Danych Osobowych.
 2. W tym celu należy przesłać wniosek za pośrednictwem poczty e-mail na adres: [email protected] bądź pisemnie na adres: ul. Racławicka 2-4, 53-146 Wrocław.
 3. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna, że Przetwarzanie jego Danych Osobowych narusza przepisy RODO lub powszechnie obowiązujące przepisy.
§5.
 1. Newsletter jest usługą elektroniczną dostarczania przez Współadministratorów informacji dotyczących usług oferowanych przez niego. Chcąc korzystać z dostarczanej przez Współadministratorów usługi Newslettera, Użytkownik Serwisu może wyrazić odpowiednią chęć na jego otrzymywanie podczas Rejestracji lub w każdej chwili po utworzeniu Konta o ile funkcjonalność Serwisu na to pozwala.
 2. Korzystanie z usługi Newslettera wymaga od Użytkownika zapoznania się z Polityką Prywatności.
 3. O terminie wysyłki i treści Newslettera decydują Współadministratorzy.
 4. Użytkownik Serwisu może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania Newslettera poprzez kliknięcie w link dezaktywujący znajdujący się w każdej wiadomości e-mail zawierającej Newsletter przesyłanej do Użytkownika albo poprzez zgłoszenie takiego żądania do Współadministratorów pod adresem: [email protected].
 5. Korzystamy z usługi czater.pl, której polityka prywatności znajduje się tutaj: https://www.czater.pl/strona/polityka-prywatnosci/
§6.
 1. Współadministratorzy za pośrednictwem Serwisu wykorzystują Pliki Cookies, czyli dane informatyczne, takie jak pliki tekstowe, które są przechowywane w Urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i są przeznaczone do korzystania ze strony.
 2. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje Plików Cookies:
  1) sesyjne – są to pliki tymczasowe, które przechowywane są w Urządzeniu Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia Serwisu lub wyłączenia Oprogramowania; 2) stałe – są to pliki przechowywane w Urządzeniu Użytkownika przez określony w parametrach Plików Cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
 3. W ramach Serwisu mogą być stosowane wszystkie lub niektóre z następujących rodzajów Plików Cookies:
  1) „niezbędne”, które umożliwiają korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu,
  2) „wydajnościowe”, które umożliwiają zbieranie informacji o sposobie korzystania z Serwisu;
  3) „funkcjonalne”, które umożliwiają zachowanie wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. poprzez język, rozmiar czcionki, wyglądu strony internetowej;
  4) „reklamowe”, które umożliwiają dostarczenie Użytkownikowi treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
 4. Pliki Cookies wymienione w ust. 2 i 3 niniejszego paragrafu wykorzystywane są w celu:
  1) dostosowania zawartości Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania z Serwisu; w szczególności umożliwia to rozpoznanie i wyświetlenie Serwisu na Urządzeniu Użytkownika, dostosowanego do jego indywidualnych preferencji;
  2) tworzenie statystyk, które wspierają obserwację korzystania z Serwisu przez Użytkowników, co wpływa na ulepszenie jego struktury i treści;
  3) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła.
 5. Stosowane w Serwisie rozwiązania są bezpieczne dla Urządzeń Użytkowników korzystających z tej strony.
 6. Oprogramowanie, z którego korzysta Użytkownik, zazwyczaj domyślnie dopuszcza przechowywanie Plików Cookies w Urządzeniu Użytkownika. Użytkownik w dowolnym momencie może dokonać zmiany ustawień dotyczących Plików Cookies w ustawieniach Oprogramowania, w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę Plików Cookies bądź być informowanym o ich każdorazowym zamieszczeniu w Urządzeniu Użytkownika.
 7. Ograniczenia stosowania Plików Cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne w Serwisie.
§7.
 1. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Współadministratorów i nie są w żaden sposób przez niego nadzorowane. Strony te mogą posiadać własne polityki prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.
 2. Współadministratorzy zastrzegają sobie prawo zmiany Polityki Prywatności poprzez opublikowanie nowej Polityki Prywatności na stronie https://proseca.pl.