Praca w Proseca

Wiemy, że najważniejszym filarem naszej firmy są ludzie, dlatego dbamy o relację i atmosferę w naszym biurze. Na co dzień jesteśmy wsparciem nie tylko dla naszych Opiekunek i Opiekunów, ale również dla siebie nawzajem. Szanujemy się i wiemy, że możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji.

Dlaczego warto dołączyć do zespołu Proseca?

Zgrany zespół

Naszą firmę tworzą osoby z pasją i pozytywnym nastawieniem, ciekawe świata i rozwijające swoje zainteresowania. Zaprzyjaźniony team i dobra atmosfera pracy dodają nam energii do działania i sprawiają, że nawet poniedziałki nie są takie straszne.

Wspólne cele

Pracujemy w zespole, w którym realizujemy wspólny cel biznesowy, ale też wspieramy cele osobiste naszych pracowników. Podziel się z nami swoimi planami na przyszłość, a wspólnymi siłami uda nam się je zrealizować.

Duże szanse rozwoju

Zaangażowanie i kreatywność są u nas bardzo doceniane! Wraz ze swoim przełożonym stworzysz ścieżkę kariery, którą będziesz podążać. Zależy nam na rozwoju naszych pracowników oraz swobodnej realizacji ich własnych pomysłów.

Stabilność zatrudnienia

Praca w Proseca opiera się na wzajemnym zaufaniu oraz poczuciu bezpieczeństwa, na które ciężko pracujemy każdego dnia. Staramy zapewnić się najlepsze warunki współpracy nie tylko pracownikom biurowym, ale także wyjeżdżającym na zlecenie Opiekunkom i Opiekunom.

Imprezy integracyjne

Nic tak nie spaja zespołu, jak integracje! Dbamy o relacje między nami, dlatego będąc członkiem naszej firmy będziesz mieć możliwość uczestnictwa m.in. w wyjazdach integracyjnych, grillach firmowych czy też sportowych wydarzeniach.

Opieka zdrowotna i karta sportowa

W zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego chętnie pomagamy również w tym aspekcie. Możesz skorzystać z prywatnej opieki zdrowotnej w ramach Luxmed. Dodatkowo wszystkim pracownikom, którzy lubią spędzać swój wolny czas aktywnie dofinansujemy kartę Multisport.

Tworzymy firmę, w której nie tylko pracujemy, ale przede wszystkim CHCEMY pracować. Brzmi fajnie? Nie zwlekaj i wyślij nam swoją aplikację!

Chcesz do nas dołączyć? Wyślij swoją aplikację!

Aplikuj

Wypełnij formularz

    Klikając „Wyślij” oświadczasz, że zapoznałeś/łaś się z zasadami przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. *Pole wymagane