Misja i wizja

Ty dla seniora, my dla Ciebie! Od 2016 roku firma Proseca oferuje legalne zatrudnienie dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec. Naszym priorytetem jest komfort pracy, który przekłada się na jakość wykonywanych usług. Budujemy trwałe relacje z naszymi pracownikami, oparte na zaufaniu, empatii i wzajemnym szacunku. Dla nas najważniejszy jest człowiek. Naszą firmę tworzą osoby z pasją i pozytywnym nastawieniem, ciekawe świata i rozwijające swoje zainteresowania. Wierzymy, że nasz profesjonalizm i zaangażowanie, ale przede wszystkim pasja oraz serce włożone w codzienną pracę doprowadzą nas do czołówki firm z branży opiekuńczej. Dlatego zachęcamy, aby poznać nas bliżej!

Opis działów

Dział rekrutacji

Szukasz zlecenia lub chcesz poznać warunki zatrudnienia?
W Proseca przedstawiamy propozycje zleceń dopasowanych specjalnie do Ciebie!
Uwzględnimy Twój poziom języka niemieckiego, doświadczenie w opiece oraz dyspozycyjność. Będziemy towarzyszyć Ci w całym procesie rekrutacji – od pierwszego kontaktu, po dopinanie wszelkich potrzebnych formalności związanych z wyjazdem.
+ 48 735 973 570 rekrutacja@proseca.pl

Dział koordynacji

Zapewniamy kompleksowe wsparcie przed wyjazdem oraz w trakcie pracy na zleceniu. Codziennie jesteśmy w kontakcie telefonicznym i mailowym, dbając o Twój komfort, zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa.
Numer swojego koordynatora otrzymujesz wraz z opisem miejsca zlecenia.
biuro@proseca.pl

Dział administracji

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z umową oraz wynagrodzeniem. Zadbamy również o Twoją podróż na miejsce pracy oraz bezpieczny powrót po zakończonym zleceniu.
+ 48 735 973 544 administracja@proseca.pl

Chcesz dołączyć do jednego z naszych działów?

Zgłoś się!

Wypełnij formularz

    Klikając „Wyślij” oświadczasz, że zapoznałeś/łaś się z zasadami przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. *Pole wymagane

    Opinie partnerów