W Proseca zyskasz więcej!

Słoneczna premia

W te wakacje zdecyduj się na opiekę nad seniorem w Niemczech i otrzymaj ekstra nawet 350 euro! ⌛ Nie zwlekaj i aplikuj już dziś! ⌛

Przejdź do regulaminu

Premie w nowym roku!

Nowy rok, nowe możliwości – Wybierz Proseca na dobry początek! U nas przez cały rok czekają dodatkowe bonusy. Zdecyduj, z którego skorzystasz! Interesują Cię premie sezonowe, świąteczne, a może te za polecenie? W Proseca zawsze masz możliwość zarobienia dodatkowej gotówki!

Premia za polecenie

Polecaj prace w Proseca, bo BONUS na Ciebie czeka! Otrzymaj 600 zł, za każdego zarekomendowanego przez Ciebie pracownika. Oferta jest nielimitowana – ile osób polecisz, tyle premii otrzymasz!

Przejdź do regulaminu

Wypełnij formularz. Oddzwonimy do Ciebie.

  Klikając „Wyślij” oświadczasz, że zapoznałeś/łaś się z zasadami przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. *Pole wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Jakie benefity czekają na Ciebie w Proseca?

  Wsparcie 24/7

  Ty jesteś priorytetem w Proseca, dlatego podejmując z nami współpracę możesz liczyć na stałe wsparcie naszych pracowników. Otrzymasz dostęp do numeru alarmowego, pod którym jesteśmy dla Ciebie 24/7.

  Organizacja transportu

  Zapewniamy bezpieczny i bezpłatny transport, dzięki któremu dotrzesz bezpośrednio na miejsce zlecenia. Chcesz dojechać samodzielnie? Zwrócimy Ci pieniądze.

  Prywatne ubezpieczenie

  Otrzymasz prywatne ubezpieczenie, które zapewnia Ci m.in. konsultacje medyczne, pokrycie kosztów leczenia nieprzewidzianych chorób i urazów, opłacenie kosztów pobytu w szpitalu, ubezpieczenie bagażu.

  Wyjazd z pupilem

  Chcesz wyjechać na zlecenie wraz ze swoim pupilem? Daj nam znać! W Proseca pojawiają się oferty, które umożliwiają wyjazd z towarzyszem. Dzięki temu znalezienie opieki dla czworonoga nie będzie już Twoim zmartwieniem.