[columns]
[one_half]

WYKORZYSTAJ MOŻLIWOŚCI

Zadłużenia, raty, pożyczki i inne zobowiązania finansowe. To sprawy, które dotyczą większości z nas, ale niektórym wymykają się spod kontroli. Nie wszyscy mówią głośno o swojej sytuacji, nie przyznają się lub udają, że problem ich nie dotyczy. Jednak prywatnie zmagają się z przytłaczającymi myślami i nieustannie przeliczanymi w głowie rachunkami.

Kiedy kalkulujemy zarobki i wydatki często wydaje nam się, że powinniśmy bez przerwy pracować, aby zaradzić przykrym sytuacjom.
Z drugiej jednak strony toczy się życie prywatne, rodzinne, w którym przecież chcielibyśmy czynnie uczestniczyć. Nie mówiąc już o wakacjach i wolnym czasie przeznaczonym na relaks.

Jak więc bezpiecznie i rozsądnie połączyć jedno z drugim?
Opiekunowie osób starszych wyjeżdżający do pracy w Niemczech mają ten komfort zawodowy, że mogą decydować, kiedy i na jak długo chcą wyjechać na zlecenie. Agencje pracy, w ramach rekompensaty za pobyt
z podopiecznym w okresie świątecznym, obejmującym dni zwyczajowo wolne, mają w ofercie dla swoich pracowników dodatkowe premie do wypłaty. Dzięki temu za jednorazowy wyjazd można zarobić nawet kilkaset złotych więcej.

ZAPLANUJ SWÓJ CZAS

Sprawdź jakie premie proponowała agencja z którą współpracujesz
w ubiegłym roku i zaplanuj swoje wyjazdy w roku bieżącym, sugerując się tymi terminami. Możesz zadzwonić do konsultanta, z prośbą o potwierdzenie dodatkowo płatnych dni.

PODEJMIJ DECYZJĘ

Na podstawie uzyskanych danych zaplanuj swój kalendarz pracy na rok
w przód. Zdecyduj, czy chcesz pracować we wszystkich okresach,
w jakich będzie Ci przysługiwała premia. Masz ten komfort, że to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Może wyjazd na święta nie jest dla Ciebie większym problemem i chętnie spędzisz je z podopiecznym. Jeśli jednak wolisz wyjechać w sezonie wakacyjnym, również będzie to okazja na dużo wyższe wynagrodzenie. Nadwyżkę w postaci premii możesz przeznaczyć na opłacenie zaległości lub zaplanowanie urlopu.

[/one_half]
[one_half]

ZRÓB HARMONOGRAM PRACY

Oszacuj swoje zarobki na cały rok i podziel wynagrodzenie na miesiące, biorąc pod uwagę potrzeby i zobowiązania. Z tak przygotowanym planem niestraszne Ci będą nawet dodatkowe wydatki, na które możesz z góry przewidzieć budżet.

WYKORZYSTAJ MOŻLIWOŚCI

Dowiedz się, jakie jeszcze dodatkowe możliwości zarobkowe przewiduje Twój pracodawca.

W Proseca np. jest to premia za polecenie współpracy innym Opiekunkom i Opiekunom. Jeżeli jesteś zadowolona / zadowolony z pracy, naturalnie opowiadasz o tym swoim znajomym lub dzielisz się opinią np. na forum internetowym. Wówczas jest szansa, że ktoś z Twojego polecenia zdecyduje się na podjęcie współpracy z nowym pracodawcą. Jeżeli taka osoba powoła się na Twoje nazwisko, przysługuje Ci dodatkowe kilkaset złotych w prezencie. Taka sama sytuacja będzie w przypadku, jeżeli polecisz rodzinę, która potrzebuje Opiekunki i chciałaby współpracować
z agencją. Jeżeli zwiąże się z Proseca, otrzymasz dodatkową gotówkę.
[/one_half]
[/columns]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *